reżyser anthem - jonathan warner odchodzi z bioware

Reżyser Anthem – Jonathan Warner odchodzi z BioWare!

Swego czasu, jeszcze przed premierą, gra Anthem była reklamowana jako magnum opus studia BioWare. Wiele osób mówiło, że od tej gry zależy być albo nie być studia i sukces gry miał zaważyć na tym, czy studio BioWare nadal będzie w stanie tworzyć interesujące produkcje.
Właśnie pojawiła się informacja, że główny reżyser Anthem – Jonathan Warner, opuścił szeregi studia. Oprócz Anthem był on także zaangażowany w prace nad Mass Effect 3.
Na swoim oficjalnym profilu na Twitterze, Warner wyjawił, że pracuje nad czymś całkowicie nowym (nie podał informacji, co to jest i czy w ogóle związane jest z produkcją gier), ale nie może się doczekać nowych gier wydawanych przez studio BioWare.

Jonathan Warner pracował w BioWare przez niemal 10 lat. Z oświadczenia, jakie wydał można wywnioskować, że studio pracuje obecnie nad kilkoma projektami, a niektóre z nich są naprawdę grube i jeżeli te informacje się potwierdzą, to już wkrótce będziemy mogli spodziewać się informacji dotyczących kolejnych odsłon, takich gier jak Dragon Age, Mass Effect oraz Star Wars: The Old Republic.
Aktualnie studio BioWare pracuje także nad Mass Effect Legendary Edition, które swoją premierę ma mieć już 14 maja 2021.