rims racing trafi na pc jeszcze w tym roku

RiMS Racing trafi na PC jeszcze w tym roku

Wydawca: Nacon
Producent: Raceward
Data premiery: 19 sierpnia 2021
Gatunek: Wyścigi

Świetna informacja dla każdego fana wyścigów motorowych. Trzeba przyznać, że akurat fani wyścigów na motorach nie są zbytnio rozpieszczani w przeciwieństwie do tych lubujących się w wyścigach samochodowych.
Już 19 sierpnia 2021 roku na komputery PC (oraz na konsole nowej i starszej generacji) trafi RiMS Racing, która pozwoli na prowadzenie najszybszych i najmocniejszych motocykli na świecie. Nie będzie to jednak zwykły symulator skupiający się tylko na wyścigach. W grze będzie można modyfikować swoje maszyny, aby ulepszać (lub pogorszyć) ich osiągi. Podczas trwania dni testowych oraz dnia wyścigów będzie można na bieżąco analizować wszystkie dane w czasie rzeczywistym i na ich podstawie dokonywać modyfikacji.
W grze pewnie będzie możliwość włączenia wszystkich wspomagaczy ułatwiających rozgrywkę, ale to nie pozwoli na w pełni zrozumienie jej działania. Jeżeli zdecydujemy się na wyłączenie całego wspomagania i postawimy na pełną symulację, będziemy musieli także zostać inżynierami znającymi się na własnej maszynie.

W grze będziemy mogli wybierać pomiędzy ośmioma różnymi motorami:

– Suzuki GSX-R1000R
– BMW M 1000 RR
– Kawasaki Ninja ZX-10RR
– Yamaha YZF-R1
– Ducati Panigale V4 R
– Aprilia RSV4
– Honda CBR1000RR
– MV Agusta F4 RC

Każdy z modeli będzie można modyfikować technicznie, aby zwiększyć jego osiągi. W grze dostępnych będzie ponad 500 oficjalnych części zamiennych do tych motocykli, a każda z maszyn będzie cechowała się różnym sposobem prowadzenia. Właśnie w tym celu warto jest analizować wszystkie dane, zebrane podczas każdego z wyścigów, aby wiedzieć, jakie dokładnie części należy wymienić w celu zwiększenia osiągów.
Z pewnością każdy fan wyścigów motocykli ma na co czekać i już skrzętnie zapisuje w kalendarzu datę 19 sierpnia 2021 roku.