rocky jako serial

Rocky Balboa jako serial

W momencie gdy wszyscy czekają na jakieś wieści odnośnie filmu Creed 3, na horyzoncie zaczął majaczyć nowy projekt związany z tak znanym i lubianym bokserem, jakim bez wątpienia jest Rocky Balboa. Odtwórca głównej roli, czyli nie kto inny jak Sylvester Stallone za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych pochwalił się informacją, że pracuje nad scenariuszem do serialu, który będzie opowiadał o młodzieńczych latach Rocky’ego. O ścieżce, jaką przebył, aby stoczyć swój pierwszy, liczący się pojedynek z Apollo Creed’em.
Chociaż nie znane są żadne szczegóły związane z produkcją, to sam Stallone wspomniał, że chciałby, aby serial ukazał się na jednej z platform streamingowych i składach się z kilku sezonów każdy np. zawierający 10 odcinków.

Nieoficjalnie mówi się, że projektem zainteresowała się wytwórnia MGM i możliwe, że wesprze ona aktora w jego realizacji. Oprócz tego, że akcja serialu rozgrywałaby się przed tymi, które widzieliśmy w pierwszej części filmu, nie wiemy nic. Nie wiadomo też, kto miałby wcielić się w młodego pięściarza, kto miałby odpowiadać za reżyserię ani kiedy serial miałby mieć swoją premierę.
Z pewnością jest to news warty odnotowania dla każdego fana filmowej sagi o losach najsłynniejszego filmowego pięściarza i warto będzie śledzić ten temat, aby poznać postępy oraz informacje na temat prac nad serialem.