rocky nie pojawi się w creed 3

Rocky nie pojawi się w Creed 3

Z pewnością będzie to zła wiadomość dla każdego fana Rocky’ego. Sylvester Stallone potwierdził oficjalnie, że granej przez niego postaci nie zobaczymy na ekranie nadchodzącego filmu Creed 3.
Jest to dosyć zaskakujący news, mając na uwadze fakt, że w poprzednich filmach z serii Creed, Rocky był mentorem głównego bohatera i to właśnie jego mogliśmy zobaczyć w narożniku młodej legendy. Nie wiadomo, w jaki sposób w filmie zostanie wyjaśniona nieobecność Włoskiego Ogiera, ale z pewnością musi pojawić się na ten temat jakaś wzmianka.

Za kamerą powstającego właśnie filmu o roboczym tytule Creed 3 ponownie zasiądzie odtwórca głównej roli, czyli Michael B. Jordan – pytanie tylko, czy film zdoła osiągnąć sukces finansowy jeżeli teraz wiadomo, że nie zobaczymy w nim Sylvestra Stallone, który przyciągał do poprzednich odsłon sentymentalnych widzów. Obawiam się, że będzie ciężko zbliżyć się, chociaż do wyników poprzednich odsłon dodając jeszcze wszechobecną pandemię, która raczej nie sprzyja głośnym kinowym premierom. Data premiery filmu nadal pozostaje tajemnicą.