sequel tajemnic smallville w przygotowaniu

Sequel Tajemnic Smallville w przygotowaniu

Czy są tu jacyś fani serialu „Tajemnice Smallville”? Ja przyznaję się, że byłem raczej umiarkowanym fanem serialu. Możliwe, że było to spowodowane debiutem serialu, który swoją premierą miał w 2001 roku kiedy jeszcze nie interesowały mnie takie młodzieżowe produkcje. Co prawda serial nie doczekał się statusu kultowego, ale z pewnością warto było go od czasu do czasu obejrzeć. Jak trafiałem w TV akurat na jakiś odcinek, to zwykle oglądałem go do końca, jednak wspominając to, co napisałem wcześniej, nie było to na zasadzie wyczekiwania na każdy kolejny odcinek, a takie bardziej oglądanie z przypadku.

Jeśli jednak ktoś z Was uważa się za prawdziwego fana serialu, to z pewnością informacja o tym, że właśnie trwają pracę nad sequelem, będzie świetną wiadomością przed weekendem. O trwających pracach powiadomił sam Tom Welling, czyli odtwórca roli Supermana w tym serialu…i powiedział, że to jego głos usłyszymy w powstającym sequelu. Tak, nie przecierajcie oczu. Tom Welling będzie podkładał głos pod Supermana, ponieważ sequel powróci na małe ekrany, ale w formie serialu animowanego.
Serial powstaje z udziałem Toma Wellinga oraz Michaela Rosenbauma, który w serialu wcielił się w postać Lexa Luthora. Na ten moment nie wiadomo nic więcej. Nie wiadomo kiedy serial będzie miał swoją premierę, nic nie wiadomo na temat pozostałej obsady i nie wiadomo o czym tak w zasadzie ma opowiadać. Pewnie z czasem sam Tom Welling podzieli się z fanami tą informacją, więc pozostaje tylko czekanie.