skate 4 trafi rowniez na pc

Skate 4 trafi również na PC

Wydawca: Electronic Arts Inc.
Producent: Full Circle
Data premiery: b/d
Gatunek: Sportowa

Świetna informacja dla wszystkich pecetowych fanów deskorolki. Full Circle (firma odpowiedzialna za grę Skate 4) poinformowała, że ich najnowsza produkcja trafi również na PC, co będzie debiutem dla serii, bowiem wszystkie wcześniejsze odsłony gry były tworzone z myślą tylko o konsolach.
Oficjalny tytuł gry nie został jeszcze podany do wiadomości, ale w tej chwili nie jest to najważniejsze, bo możemy być już spokojni o wersję na PC. Można też powiedzieć, że w końcu seria Tony Hawk zyska nowego konkurenta na blaszakach.
Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że to właśnie sukces remastera Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 na PC sprawił, że studio postanowiło wydać swój tytuł także na PC, bo zobaczyli jaki potencjał drzemie w tym rynku.

Ostatnia część serii Skate swoją premierę miała w 2010 roku więc nic dziwnego, że fani domagają się godnego następcy, bo w ciągu 11 lat można naprawdę zrobić bardzo dobrą grę i tu dochodzimy do dosyć niebezpiecznego zjawiska, bowiem tak długi czas czekania sprawia, że oczekiwania graczy stale rosną. Łatwo w takiej sytuacji przegapić moment, w którym przekroczy się granice, gdzie te oczekiwania urosną do takich rozmiarów, że nie da się im sprostać. Jednak ja jako fan pierwszych odsłon Tony Hawka jestem pełen nadziei, że developerom z Full Circle chociaż trochę uda się zbliżyć do grywalności znanej z Tony Hawk Pro Skater 2.