skate nie pojawi sie na ea play pive 2021

Skate nie pojawi się na EA Play Live 2021

Do planowanego terminu wydarzenia EA Play Live 2021 pozostało coraz mniej czasu. Impreza startuje już 22 lipca 2021 roku, a już pojawiają się informacje o wielkich nieobecnych imprezy. Nie mówię tu oczywiście o osobach, a o grach, które liczyliśmy zobaczyć. Zaraz po ogłoszeniu, że na wydarzeniu nie mamy co liczyć na zapowiedź albo jakiekolwiek wzmianki na temat gier takich jak Dragon Age, gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen czy też nowej odsłony Mass Effect, tak do tego grona dołącza także gra Skate.
Twórcy gry czyli studio Full Circle zapowiedziało, że nie będą brali udziału w wydarzeniu, ale już dziś szykują coś specjalnego dla fanów jazdy na deskorolce. Co to takiego? Tego jeszcze nie wiadomo, ale chodzą plotki, że może chodzić o nowy zwiastun lub gameplay prezentujący rozgrywkę.

Na ten moment możemy być pewni, że podczas EA Play Live 2021 poznamy więcej szczegółów na temat Battlefield 2042, nowej odsłony Dead Space oraz Apex Legends. Pozostaje tylko czekać do czwartku i zweryfikować wszystkie zapewnienie z tym co zostanie zaprezentowane.