smetarz dla zwierzakow – wkrotce ruszaja zdjecia

Smętarz dla zwierzaków – wkrótce ruszają zdjęcia

Jeśli jesteś fanem filmu „Smętarz dla zwierzaków” z 2019 roku, to mam dla Ciebie świetną wiadomość. Przedstawiciele studia Paramount ogłosili, że już wkrótce rozpoczną się zdjęcia do kolejnej odsłony filmu.
Kolejna część ma być prequelem tego, co oglądaliśmy w filmie z 2019 roku, a w produkcji zobaczymy takich aktorów jak: Forrest Goodluck, Isabella Star LaBlanc , Jack Mulhern oraz Natalie Alyn Lind. Oprócz tego, że film będzie prequelem, na temat fabuły nie wiadomo jeszcze zbyt wiele. Reżyserem obrazu ma być Lindsey Beer, dla której będzie to debiut. W Polsce film z pewnością trafi do kin, natomiast tam, gdzie dostępna jest platforma Paramount+ będzie on debiutował właśnie na tej platformie.
Na podstawie książki Stevena Kinga powstały w sumie 3 filmy z serii Smętarz dla zwierzaków: pierwsza odsłona pojawiła się w 1989 roku, druga (będąca jednocześnie sequelem) zadebiutowała w 1992 roku i trzecia odsłona, której premiera odbyła się w 2019 roku. Z pewnością każdy fan serii będzie czekał na nią z niecierpliwością, a ja postaram się Was informować na bieżąco z postępujących prac.