super seducer 3 nie trafi na steam

Super Seducer 3 nie trafi na Steam

Wydawca: RLR Training Inc
Producent: RLR Training Inc
Data premiery: b/d
Gatunek: Symulacja

Chociaż gra Super Seducer 3 miała mieć swoją premierę już 15 lutego 2021 roku, to do tej pory nie udało się jej wydać. Całemu zamieszaniu winne jest Valve. Właśnie przez umożliwienie wnikliwej oceny produkcji przez Valve, aby udostępnić grę na platformie Steam, premiera została odłożona w czasie, aż do momentu podjęcia decyzji ze strony Valve. Dzisiaj nadeszły wieści, które były wyczekiwane przez około 60 tys. graczy. Dla tych 60 tys. graczy nie będą to dobre wiadomości albowiem Valve podjęło decyzję o tym, że gra Super Seducer nie będzie sprzedawana na platformie Steam.

Żeby nakreślić problem przypomnę, że gra Super Seducer 3 jest erotyczną grą o randkowaniu, w której pojawiają się nagie zdjęcia prawdziwych ludzi.
Takie podejście może nieco dziwić, jeżeli wejdziemy do sklepu Steam to co druga gra wydaje się być grą erotyczną, gdzie nagość jest powszechna… jest jednak jedno ale… większość z tych produkcji jest produkcjami typowo pod mango zjeb… fanów mangi, a dokładniej mangi spod znaku hentai.
Super Seducer 3 zawiera w sobie nagie zdjęcia prawdziwych osób, a nie animowane odpowiedniki czy też modele 3D, a takiej nagości Valve mówi stanowcze i zdecydowane „nie”.

Wspomniane 60 tys. użytkowników Steam będzie musiało więc obejść się smakiem i poszukać innej produkcji o podobnej tematyce, która nie będzie zawierała nagich zdjęć prawdziwych osób. Całe szczęście dla tych osób, że Steam posiada bogatą bibliotekę innych gier o tej tematyce dla zagorzałych fanów mangi.