szybcy i wsciekli 9 z nowym zwiastunem

Szybcy i wściekli 9 z nowym zwiastunem

Reżyser: Justin Lin
Scenariusz: Chris Morgan / Daniel Casey
Data premiery: 25 czerwca 2021
Gatunek: Akcja/Sci-Fi

Film „Szybcy i wściekli 9” miał trafić do kin już w zeszłym roku. Według pierwszych założeń premiera filmu miała odbyć się w kwietniu 2020 roku. Ze względu na rozpoczynającą się wtedy epidemię wytwórnia odpowiedzialna za film postanowiła przenieść premierę filmu na bardziej bezpieczny termin, czyli na kwiecień 2021. Niestety nic to nie dało i kina jak były zamknięte, tak są pozamykane nadal, ale jakiś czas temu film zaliczył ponowne przesunięcie daty premiery na 25 czerwca 2021 roku.
Póki co, ta data nadal obowiązuje, a już dzisiaj ma pojawić się nowy zwiastun nadchodzącej produkcji i miejmy nadzieję, że ten termin uda się dotrzymać, i że do tego czasu kina zostaną już otwarte (na Polskę bym nie liczył, ale kina w innych krajach już tak).
Przyznam szczerze, że ostatnio o szybkich i wściekłych zrobiło się, jakby ciszej i od ostatniego wpisu, mówiącego o tym, że w obsadzie będziemy mogli zobaczyć syna Vina Diesla, niewiele nowych informacji ujrzały światło dzienne.

W filmie zobaczymy także, takich aktorów jak:

– Sung Kang w roli Hana,
– John Cena jako Jacob Toretto,
– Michelle Rodriguez jako Letty,
– Tyrese Gibson jako Roman Pearce,
– Helen Mirren jako Magdalene Shaw,
– Charlize Theron jako Cipher

Oprócz wymienionych wyżej aktorów pojawią się także twarze znane z innych odsłon serii.
Każdy fan czekający na premierę filmu z pewnością oczekuje, że prezentacja nowego zwiastuna nie będzie wiązała się z podaniem nowej (przesuniętej) daty premiery filmu.

Poniżej możecie zobaczyć najświeższy trailer nadchodzącej produkcji: