targi e3 dostepne za darmo dla każdego

Targi E3 dostępne za darmo dla każdego

W dobie epidemii, kiedy wszystkie większe imprezy są odwoływane, przekładane lub trafiają do wirtualnej rzeczywistości, informacja o targach E3 cały czas rozgrzewa umysły graczy, którzy oczekują wielkich premier.
Jeszcze kilka lat temu targi E3 były imprezą, na której chciał pokazać się każdy większy producent gier. Teraz blask targów E3 nieco zbladł, ponieważ każdy większy producent zaczął organizować własne imprezy, żeby nie musieć dzielić się z nikim „czasem antenowym”.
Jednak informacja, jaką podjęła ESA (Entertainment Software Association) na temat zbliżających się targów E3 z pewnością poprawi frekwencję na imprezie.

Jeszcze niedawno po sieci krążyły plotki na temat konieczności wykupienia przepustki, aby móc wziąć udział w imprezie, ale teraz wszystkie plotki na ten temat zostały zdementowane i ESA potwierdziła, że udział w targach będzie bezpłatny dla wszystkich uczestników.
Oczywiście ze względu na obostrzenia, jakie panują na całym świecie, w związku z epidemią, targi odbędą się w formie cyfrowej, a teraz dowiedzieliśmy się, że udział w wydarzeniu będzie mógł wziąć każdy chętny bezpłatnie.
Na temat samych targów jeszcze niewiele wiadomo, nie wiadomo jacy producenci wezmą w nich udział, ale zgodnie z zapewnieniami ESA, więcej szczegółowych informacji uzyskamy wkrótce.

Nie przewidziano także żadnych specjalnych pokazów dostępnych za opłatą i wszystkie pokazy, spotkania i eventy będą dostępne w takim samym stopniu dla każdego.
Jest to o tyle ważne, że wcześniej zaplanowano już nawet cennik, jaki miałby obowiązywać za specjalny pakiet umożliwiający dostęp do wszystkich pokazów.
Targi E3 rozpoczną się już 15 czerwca i potrwają do 17 czerwca 2021 roku. Dzień przed rozpoczęciem targów ma odbyć się sesja zapowiadająca wszystkie elementy, jakie będzie można zobaczyć na przestrzeni wszystkich dni targów.