terraria w koncu ze wsparciem steam workshop

Terraria w końcu ze wsparciem Steam Workshop

Wydawca: Re-Logic
Producent: Re-Logic
Data premiery: 16 maj 2011

Niedługo po informacji o przekroczonej barierze 35 milionów sprzedanych egzemplarzy, twórcy ponownie pozytywnie zaskakują wszystkich fanów swojej produkcji. Po 10 latach czekania w końcu do gry trafia wsparcie dla Steam Workshop.
Jest to świetna informacja w związku z zapowiedzią, że Terraria jako gra została już zakończona, a rok temu do gry trafiła ostatnia aktualizacja.
Co dla graczy oznacza wsparcie gry dla Steam Workshop? W końcu każdy gracz będzie mógł bez zbędnych problemów zainstalować mody, które trafią na platformę Steam i nie będzie już konieczności korzystania z zewnętrznych narzędzi w celu dodania modów do gry.

Wspomniane wsparcie trafiło do gry dzięki aktualizacji 1.4.2, która już oficjalnie trafiła do gry, a wraz z nią już w warsztacie Steam znajdziemy paczki z nowymi teksturami, poradnik do gry przygotowany przez samych twórców dotyczący tworzenia modów oraz umieszczania ich na platformie Steam.
Jeżeli dawno nie odwiedzaliście świata gry, to macie świetną okazję, aby nadrobić wszystkie zaległości i przekonać się na własne oczy, jakie zmiany zostały dodane do gry przy okazji ostatniej aktualizacji.