total war rome remastered

Total War Rome Remastered nadciąga!

Wydawca: SEGA
Producent: Creative Assembly
Data premiery: 29 kwietnia 2021
Gatunek: RTS

Mało jest gier, które starzeją się w dobrym stylu. Z pewnością jedną z takich gier jest gra Total War: Rome. Od czasu jej premiery, we wrześniu mienie 17 lat, a nadal może się ona pochwalić rzeszą oddanych fanów, którzy pomimo upływu tylu lat nadal grają w ten tytuł.
Teraz z pewnością ilość fanów zwiększy się za sprawą zapowiedzianego właśnie remastera. Już w przyszłym miesiącu na komputery trafi zremasterowana wersja gry Total War: Rome.
Remaster oprócz poprawionej grafiki będzie zawierał także nową zawartość. Grafika zostanie podbita do rozdzielczości 4K, przemodelowane zostały pola bitew, modele postaci, dodano natywną obsługę rozdzielczości dzięki, której od razu będzie można podkręcić grafikę.

W nowej zawartości znajdziemy nowe frakcje, którymi będziemy mogli kierować, nowych agentów w grze, których będzie można wysyłać na specjalne misje, które odkryją nowe sieci handlowe na mapie.
Remaster Total War: Rome wprowadza wiele usprawnień do znanych już mechanik takich jak nowy system przeglądu systemu dyplomacji, w końcu kamera zyska możliwość dowolnego obracania oraz przybliżania i oddalania obrazu. Do gry trafi także zupełnie nowa mapa taktyczna, całkowicie przeprojektowana samouczek, który uwzględnia wszystkie zmiany, jakie zostaną wprowadzone w poprawionej wersji.

Pierwszy raz w historii Total War do gry trafi także międzyplatformowy tryb wieloosobowy PvP na PC (Windows), MacOS oraz Linux.
Total War Rome Remastered będzie zawierało rozszerzenia Barbarian Invasion i Alexancer, a dla wszystkich graczy korzystających z systemu Windows SEGA przygotowała także dostęp do oryginalnej kolekcji Rome: Total War Collection.
Gra trafi na komputery już 29 kwietnia 2021 roku i będzie dostępna także w przedsprzedaży na platformie Steam. Jeżeli posiadacie już na swoim koncie oryginalną wersję gry, to na Steam, do 1 czerwca można skorzystać ze specjalnej zniżki lojalnościowej w wysokości 50%.