transformers rise of the beasts - tak brzmi pelny tytul najnowszego filmu z serii

Transformers: Rise of the Beasts – tak brzmi pełny tytuł najnowszego filmu z serii

Nie tak dawno temu pisałem, że potwierdzono udział kolejnej aktorki w najnowszym filmie z serii Transformers, a już dzisiaj wiadomo, jak zatytułowano najnowszą część.
Transformers: Rise of the Beasts – tak brzmi pełny tytuł najnowszego pełnometrażowego filmu o przygodach Autobotów.
Akcja filmu będzie rozgrywać się między wydarzeniami z serii Michaela Baya, a tymi przedstawionymi w obrazie Bumblebee. Akcja będzie toczyć się dokładnie w 1994 roku, a w samym filmie pojawią się trzy nowe frakcje i obok Autobotów i Decepticonów zobaczymy także: Terrorcons, Predacons i Maximals. To właśnie z tymi trzeba frakcjami będą mierzyć się Autoboty w najnowszym filmie. Wstępnie ustalono, że film zadebiutuje już w przyszłym roku – dokładnie 24 czerwca 2022, ale zastrzeżono jednocześnie, że data premiery może ulec zmianie.
Transformers: Rise of the Beasts ma stanowić spin-off głównej serii filmów. Zobaczymy co z tego wyniknie i jak będą prezentować się nowe modele transformersów. Myślę, że ten rok do premiery zleci szybciej, niż ktokolwiek by się spodziewał, więc warto wypatrywać zwiastunów i przecieków prezentujących nowy wygląd robotów. Z pewnością będę Was na bieżąco informował na temat powstającego filmu.