trylogia shadowrun za darmo na gog

Trylogia Shadowrun za darmo na GoG

W momencie gdy Steam ledwo co wystartował ze swoją letnią wyprzedażą, tak na GoG zbliża się ona już ku końcowi. Nic zatem dziwnego, że platforma udostępnia pewne tytuły za darmo i tak właśnie dzieje się w przypadku całej trylogii Shadowrun. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy warto jest zainwestować, własne pieniądze w ten tytuł i zawsze odkładaliście tą decyzję na później, tak teraz macie niepowtarzalną okazję do nadrobienia zaległości, bo właśnie teraz na GoG dostaniecie całą serię za darmo. Jednak tym razem nie radzę odkładać decyzji na później, bo rozdawanie trylogii Shadowrun za darmo nie będzie trwało wiecznie – koniec możliwości darmowego przypisania gry do swojej biblioteki skończy się w poniedziałek 28 czerwca 2021 roku.

Jedynym warunkiem pozwalającym na odbiór gry za darmo jest zapisanie się do sklepowego newslettera, nie jest to więc chyba zbyt skomplikowane wymaganie, które byłoby poza czyimś zasięgiem.
Serię Shadowrun po krótce można opisać jako RPG z rozbudowaną fabułą, osadzone w cyberpunkowych klimatach. Najnowsza odsłona nie była specjalnie ciepło przyjęta przez graczy oraz krytyków, ale ja myślę, że tytuł nadal wart jest ogrania i ocenienia samemu, czy faktycznie seria powoli zmierza ku końcowi, czy może da się jeszcze z niej coś wykrzesać – tym bardziej, że jest dostępna za darmo.