tworca johna wicka nie pracuje nad kontynuacja

Twórca Johna Wicka nie pracuje nad kontynuacją

Jeżeli z wypiekami na twarzy czekacie na kolejne przygody Johna Wicka, to mam dla Was złe wieści.
Zgodnie z wiadomościami, jakie pojawiły się po przeprowadzeniu wywiadu z Derekiem Kolstadem przez serwis Collider (Derek Kolstad jest twórcą i głównym scenarzystą poprzednich odsłon filmu John Wick) okazuje się, że Derek nie jest w żaden sposób zaangażowany w prace nad czwartą i piątą częścią filmu.
Pytany o to czy sam podjął decyzję o rezygnację z prac, nad kolejnymi odsłonami przyznał, że decyzję o odsunięciu go od projektu podjął ktoś znajdujący się wyżej od niego.

Premiera filmu John Wick planowana jest na maj 2022 roku więc jest to zaskakująca informacją biorąc pod uwagę fakt, że mówimy tutaj o człowieku, który stoi za tak ogromnym sukcesem poprzednich części. Teraz ciężko jest przewidzieć czy kolejna odsłona filmu zachowa swój mroczny klimat i czy historia opowiedziana w John Wick 4 będzie spójna z poprzednimi odsłonami.
Piąta część filmu na razie nie posiada jeszcze nawet przybliżonej daty premiery, ale pewnie nie należy jej się spodziewać szybciej niż w 2023-2024 roku.

Równoległe do filmu powstaje także serial, którego akcja dzieje się w uniwersum Johna Wicka, ale jeszcze nie wiadomo za dużo na temat planowanej daty premiery. Wiadome jest tylko to, że serial będzie zatytułowany „The Continental” i będzie skupiał się na tym legendarnym hotelu dla zabójców, który jest znany każdemu fanowi filmu z serii John Wick.