tworcy titanfall pracuja nad nowa gra

Twórcy Titanfall pracują nad nową grą

Choć na EA Play Live miało nie być informacji na temat nowych gier z uniwersum Gwiezdnych Wojen, to jednak nie mogło zabraknąć wzmianki na temat tego, że twórcy Titanfall, czyli Respawn Entertainment, którzy odpowiadają za stworzenie Star Wars Jedi: Upadły zakon pracują obecnie nad trzema grami. Jedną z nich na pewno jest gra w uniwersum Gwiezdnych Wojen, cały czas pracują nad dodatkową zawartością i rozbudową Apex Legends i na horyzoncie pojawiła się trzecia gra, ale nie posiadająca jeszcze tytułu.
Jedyne co wiadomo na jej temat to to, że oddelegowano do jej tworzenia mniejszy zespół deweloperów, który już rozpoczął wstępne prace i z pewnością będzie to gra przeznaczona dla jednego gracza.
W tej chwili ciężko powiedzieć czy jest to kolejna odsłona Titanfall, co raczej jest mało prawdopodobne, skoro do prac oddelegowano mały zespół. Poruszając jeszcze kwestię kolejnej odsłony Titanfall lub gry opartej w tym uniwersum, to studio Respawn Entertainment otrzymało wolną rękę od EA na rozwijanie tego uniwersum ze względu na bardzo ciepłe przyjęcie drugiej odsłony gry. Nie bez znaczenia był też fakt, że właśnie Apex Legends także rozgrywa się w uniwersum przedstawionym w Titanfall, co także przyczyniło się do sukcesu gry.