w lesie dzis nie zasnie nikt 2 juz w pazdzierniku

„W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” już w październiku

Czy jest na tej stronie jakiś fan drewnianego aktorstwa, bezgranicznego beztalencia aktorskiego młodego(?) pokolenia? Jeśli na powyższe dwa pytania odpowiedziałeś „tak”, to ta informacja z pewnością jest dla Ciebie. Kontynuacja polskiej komedii, a w zasadzie parodii slasherów pt. „W lesie dziś nie zaśnie nikt” otrzyma swój sequel, którego premiera zaplanowana jest już na przyszły miesiąc. Nie jest podana jeszcze dokładna data premiery filmu, ale wiadomo, że zadebiutuje on w październiku 2021 na platformie Netflix.
Pierwsza część nie wyróżniała się niczym szczególnym gdyby wziąć pod uwagę drewniane aktorstwo całej obsady. Znane nazwiska i nie mam tu na myśli Wieniawy i jej podobnych, tylko faktycznie dobrych aktorów wzięli udział w tym filmie chyba tylko dlatego, żeby sobie dorobić małym nakładem.

W lesie dziś nie zaśnie nikt, to ten typ filmów, w którym gdyby zastąpić „aktorów” drewnianymi sztachetami z doklejonymi oczami, uzyskalibyśmy zdecydowanie lepszy efekt końcowy. Nie ma w tym filmie nic, co mogłoby go obronić. Nie ma tu żadnych przebłysków, które mogłyby sprawić, że film stałby się strawny. Sam fakt tego, że takie (nie bójmy się tego nazwać po imieniu) gówno, miało mieć swoją premierę w kinach i tylko epidemia pokrzyżowała te plany. Dzięki temu Netflix zakupił prawa do filmu i ostatecznie jest on dostępny na tej platformie.
Jeśli ktoś czeka na drugą część, to jej premiera jest tuż za rogiem i zawita na platformę pewnie w ciągu najbliższego miesiąca.