warhammer age of sigmar storm ground z data premiery

Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground z datą premiery!

Wydawca: Focus Home Interactive
Producent: Gasket Games
Data premiery: 27 maja 2021
Gatunek: Strategiczna

Świetna informacja dla każdego fana uniwersum Warhammera, które już w najbliższym czasie rozrośnie się o kolejny tytuł. Wydawca gry – Focus Home Interactive ogłosił oficjalną datę premiery swojej najnowszej produkcji, której akcja rozgrywać się będzie w mrocznym świecie Warhammera. Mowa tutaj oczywiście o grze Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground.
Gra trafi na Steam oraz konsole poprzedniej generacji już w przyszłym miesiącu – dokładna data premiery to 27 maja 2021 roku.
Poniżej znajdziecie jeszcze świeży zwiastun gry udostępniony przez Focus Home Interactive:

Pierwsze informacje dotyczące Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground pojawiły się niespełna rok temu – dokładnie podczas gamescomu 2020, podczas którego producent ogłosił, że premiera gry planowana jest na 2021 roku bez większych szczegółów. Te szczegóły wyjawił dopiero dzisiaj, a dodatkowo każdy chętny gracz, który zdecyduje się na kupno gry w przedsprzedaży, może liczyć na 15% rabatu. Moje podejście do kupowania kota w worku pewnie znacie, więc ja się wstrzymam z zakupem do oficjalnej premiery (ale ja nie jestem zapalonym fanem tego uniwersum), więc nie sugerujcie się moim podejściem. Z pewnością jeżeli jesteście zapalonymi fanami tego uniwersum, to Age of Sigmar: Storm Ground możecie kupować w ciemno.