wiadomo kiedy wystartuje 23 sezon w diablo 3

Wiadomo kiedy wystartuje 23 sezon w Diablo 3

Wydawca: Blizzard Entertainment
Producent: Blizzard Entertainment
Data premiery: 15 maja 2012
Gatunek: Hack’n’Slash

Po wielu domysłach w końcu Blizzard pochwalił się kiedy tak długo wyczekiwany 23 sezon w Diablo 3 ma mieć swój debiut.
Sam jestem ciekaw nadchodzącego sezonu ze względu na ogrom zmian, jakie mają się w nim znaleźć. Według zapewnień deweloperów, do świata Sanktuarium zmierza aktualizacja, która zawartością przewyższa to, co otrzymaliśmy za sprawą płatnego dodatku związanego z pojawieniem się Nekromanty w grze.
Teraz warto wspomnieć co nieco o datach. 23 sezon rozpocznie się 2 kwietnia o godzinie 17:00, a sam start sezonu poprzedzi aktualizacja 2.7.10, która wyląduje na serwerach gry 30 marca. Nachodzący sezon będzie nosił tytuł: Uczniowie Sanktuarium, a największymi zmianami zostaną dotknięci towarzysze, którzy w końcu będą się do czegoś przydawać.

Rozbudowie ulegnie ilość przedmiotów, w jakie możemy wyposażyć towarzyszy. Po wprowadzeniu aktualizacji towarzysze będą mogli zostać wyposażeni w aż 14 przedmiotów. Będą to:

– hełm,
– naramienniki,
– napierśnik,
– pas
– 2 pierścienie,
– karwasze,
– relikt,
– amulet,
– spodnie,
– buty
– broń główną,
– broń dodatkową.

Jednak najciekawszą zmianą, jaka trafi do gry, jest mechanika Emanacji, która pozwala na korzystanie z premii legendarnych przedmiotów przez naszego bohatera, a które zostaną umieszczone w ekwipunku naszego towarzysza, co jeszcze bardziej podbije statystyki bohatera i pozwoli na tworzenie większej ilości kombinacji pozwalających na eliminację przeciwników.

Przyznam szczerze, że już od lat tak nie czekałem na nowy sezon Diablo 3. Wprowadzone zmiany praktycznie pozwolą na odkrywanie rozgrywki na nowo.