wiadomo kto pojawi sie na targach e3

Wiadomo kto pojawi się na targach E3

Pod koniec zeszłego tygodnia pisałem (pod tym adresem) o tym, jak będą wyglądały nadchodzące targi E3, a już dzisiaj wiadomo jacy wydawcy zdecydowali się na wzięcie udziału. Przyznam, że jestem pod wrażeniem tego, kto zdecydował się wziąć udział w wirtualnych targach.
Jako pierwsi swoją obecność na targach potwierdzili tacy wydawcy jak:

Konami,
Capcom,
Ubisoft,
– Xbox,
Take-Two Interactive,
Warner Bros. Games,
Nintendo,
– Koch Media.

Jest to dopiero początek firm, które się zadeklarowały i z pewnością lista się jeszcze powiększy, ale już dzisiaj można powiedzieć, że nie będziemy mieli na co narzekać, jeżeli chodzi o najnowsze prezentacje głośnych tytułów. Możemy liczyć na to, że zobaczymy jakąś małą prezentację najnowszej odsłony Pro Evolution Soccer, możliwe, że Ubisoft zdradzi coś więcej na temat serii Assassin’s Creed i wiele, wiele więcej.

Wiadomo już, kto pojawi się na pewno, ale oprócz tego wiadomo też, kto nie pojawi się na targach. Jednym z największych nieobecnych będzie Sony, które już od jakiegoś czasu woli inwestować w swoje własne targi oraz eventy zarezerwowane tylko i wyłącznie dla produkcji nadchodzących na ich konsole. No cóż, ja płakał z tego powodu nie będę, bo to nie mój target, ale dla części osób może to być lekkie rozczarowanie.
Jeszcze na zakończenie i w pewnym sensie osłodzenie dodam, że zapowiedziano już następną edycję targów w 2022 roku, chociaż nie wiadomo, w jakim rygorze będą one organizowane. Miejmy nadzieję, że do czerwca 2022 roku epidemia już będzie tylko wspomnieniem.