wydarzenie noblegarden w wow dobiega konca

Wydarzenie Noblegarden w WoW dobiega końca

Wydawca: Blizzard Entertainment
Producent: Blizzard Entertainment
Data premiery: 23 listopada 2004
Gatunek: MMORPG

W World of Warcraft często pojawiają się eventy związane z nadchodzącymi świętami. Tak jest w przypadku gwiazdki, sylwestra, Wielkanocy, Halloween, walentynek itp. Tak jest też w przypadku wydarzenia Noblegarden, które powiązane jest ze świętami wielkanocnymi. I tyle ile twórcy przygotowali aktywności pobocznych, gracze odkrywają tyle samo możliwości ich wykonania. I pewien gracz World of Warcraft zebrał wszystkie przedmioty kolekcjonerskie powiązane z wydarzeniem Noblegarden…nie robiąc nic.

Pewnie zapytacie jak to możliwe – zdobyć wszystkie przedmioty kolekcjonerskie nie robiąc nic? Pewnemu graczowi udało się to osiągnąć i to w zaledwie dwie godziny. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, udało się to zrobić dzięki pewnemu błędowi lub niedopatrzeniu ze strony twórców gry. Wspomniany wcześniej błąd pozwalał na zbieranie jaj w ogrodzie, nie ruszając się z miejsca. Warunkiem, jaki trzeba spełnić, żeby wykonać to w taki sam sposób jest wyczekanie momentu, w którym w danym miejscu będziemy sami bez innych graczy (co na chwilę obecną graniczyć może z cudem).
Miejsce, do którego należy się udać, znajduje się w południowo-wschodnich Ruinach Silvermoon na Placu Sokolego Skrzydła. Tam wystarczy ustawić się w odpowiednim miejscu, które pozwoli na zebranie 5 jaj jednym kliknięciem, a sam proces pozwoli na zebranie 10 jaj w ciągu zaledwie minuty.

Jeżeli jeszcze nie wykonaliście tego wydarzenia, a chcielibyście mieć achivment z nim związany, to macie czas do 12 kwietnia. Wydarzenie Noblegarden pozwala na zdobycie wielu przedmiotów kosmetycznych i wykonywania zadań charakterystycznych dla świąt wielkanocnych.