zbliza sie kolejny koncert w fortnite

Zbliża się kolejny koncert w Fortnite

Wydawca: Epic Games
Producent: Epic Games
Data premiery: 26 września 2017
Gatunek: Battle Royale

Koncerty w Fortnite powoli stają się tradycją. Chociaż nie jestem specjalnym fanem produkcji Epic Games, to jednak pomysł z tego typu wydarzeniami uważam za całkiem fajny. Do tej pory odbyły się dwa koncerty (wewnątrz gry) dla graczy, na których wystąpiły takie „gwiazdy” jak Marshmello i Travis Scott. Oba koncerty mogą pochwalić się wielotysięczną widownią, a także sporym zastrzykiem gotówki dla artystów dających koncert.
Epic właśnie poinformował, że do gry zbliża się kolejne tego typu wydarzenie, a gwiazdą najnowszego koncertu ma być brytyjski zespół Easy Life, który zaprezentuje 6 piosenek ze swojego debiutanckiego albumu, a każdej piosence ma towarzyszyć oprawa związana z unikalnym światem.

Koncert odbywać się będzie w wirtualnie, wiernie odwzorowanej O2 London Arena, która została zbudowana w Fortnite Creative. Aby uzyskać dostęp do O2 London Arena, wystarczy wpisać kod wyspy 2500-3882-9781. Sam koncert Easy Life rozpocznie się w czwartek 24 czerwca o godzinie 21:30 czasu polskiego. Powtórkę z wydarzenia będzie można obejrzeć w niedzielę 27 czerwca 2021 roku.