zdjecia do 2 sezonu wiedzmina zakonczone

Zdjęcia do 2 sezonu Wiedźmina zakończone!

Jeszcze niedawno pisałem o tym, że w drugim sezonie Wiedźmina będziemy mogli zobaczyć Dziki Gon, a jeszcze wcześniej poznaliśmy także nowe nazwiska w obsadzie serialu, a teraz nagle Internet obiegła informacja na temat zakończenia zdjęć do 2 sezonu.
Jest to świetna informacja dla każdego fana serialu oraz gry osadzonej w świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego.
Informacja o zakończeniu zdjęć pojawiła się na oficjalnym profilu Netflixa, a potwierdzili ją też Henry Cavil oraz Freya Allen, którzy w produkcji wcielają się w rolę Geralta oraz Ciri.
Teraz przed ekipą etap postprodukcji, który nie wiadomo do końca ile może potrwać. Osobiście mam tylko nadzieję, że Netflix nie pójdzie w ślady innych producentów i wydawców i nie przełoży premiery drugiego sezonu na 2022 rok. Cały czas jednak liczę na premierę drugiego sezonu pod koniec tego roku najlepiej, żeby odbyła się w okresie jesienno-zimowym.

Możliwe, że to właśnie od daty premiery drugiego sezonu serialu uzależniona jest zapowiedź premiery wydania przez CD Projekt RED Wieźmina III na konsole nowej generacji.
Każdy zdaje sobie sprawę z tego, jaką wpadką wizerunkową dla Redów był Cyberpunk, a premiera remastera Wiedźmina III przy okazji premiery drugiego sezonu serialu byłaby strzałem w dziesiątkę i serial byłby w stanie po raz kolejny nakręcić sprzedaż nowego wydania gry.