zdjecia do filmu spider-man so way home zakonczone

Zdjęcia do filmu Spider-man: No Way Home zakończone

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich fanów przygód Człowieka pająka. Koordynator kaskaderów George Cottle podzielił się ze światem informacją o zakończeniu zdjęć do filmu Spider-man: No Way Home.
Na temat produkcji w dalszym ciągu nie wiadomo zbyt wiele, co jest idealnym polem do plotek. Jedną z nich jest ta dotycząca połączenia wszystkich światów związanych ze Spider-manem. Dla dodania wiarygodności tej plotce mówi się o powrocie Electro, który był głównym przeciwnikiem w Niesamowity Spider-man 2.
Premiera filmu zapowiadana jest na 17 grudnia 2021 roku, więc w najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się informacji mówiących o zbliżającym się zwiastunie, a samej premierze filmu nie powinno już nic zaszkodzić (chyba, że znowu będzie któraś już fala epidemii powodująca całkowite zamknięcie kin).

W Spider-man: No Way Home w rolę Człowieka pająka ponownie wcieli się Tom Holland, a oprócz niego możliwe, że na ekranie zobaczymy także Benedicta Cumberbatcha wcielającego się w Dr. Strange’a, który po śmierci Iron Mana ma zostać nowym mentorem Petera Parkera.